Zmiana Koloru Auta Folią

Co zrobić kiedy znudzi się nam dotychczasowy kolor samochodu? Pierwszym rozwiązaniem, które nasuwa się nam na myśl, prawdopodobnie jest „przemalować”. Jednak zmiana barwy lakieru przy użyciu farby to nie tylko kosztowna operacja, która dodatkowo jest nieodwracalna, ale również konieczność zgłoszenia zmiany w urzędzie ruchu drogowego.

Dużo lepszą, i tańszą, opcją jest zmiana koloru nadwozia przy użyciu specjalnej folii. Dodatkowym atutem tego rodzaju pokrycia jest również to, że folia nie tylko pozwala na szybkie odświeżenie wyglądu auta, ale również chroni lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi. Poza tym można ją łatwo zdemontować bez szkody dla oryginalnego pokrycia karoserii. Zmiana koloru auta przy użyciu folii nie tylko jest całkowicie legalna, ale, ponieważ nie jest permanentna, nie musimy jej zgłaszać w urzędzie!

 

Podsumowując…

Zmiana koloru auta folią to świetny sposób na:

 • – odświeżenie wyglądu auta
 • – ochronę lakieru nowego samochodu
 • – wyróżnienie na tle innych aut
 • – przeobrażenie go w bardziej stylowe i nowoczesne. poprzez całkowite lub częściowe jego oklejenie 

 

Car Wrapping daje nieograniczone możliwości zmiany wyglądu auta
przy zastosowaniu innowacyjnych folii zwanymi „wylewanymi”. W przeciwieństwie do tradycyjnego
lakierowania, folia daje dodatkową możliwość powrotu do oryginalnego koloru nadwozia,
dzięki czemu kolor swojego samochodu możemy zmieniać dowolnie nie uszkadzając oryginalnej
powłoki auta. Obecnie posiadamy ok 200 kolorów do wyboru a ich liczba wciąż rośnie.

 

Oferujemy 4 możliwe opcje zmiana koloru auta folią :

1  Oklejanie zewnętrzne podstawowe – bez demontażu zderzaków / czas realizacji 3 dni robocze

2  Oklejanie zewnętrzne z  demontażem zderzaków  / czas realizacji 4-5 dni roboczych

3  Oklejanie z wnękami karoserii /  czas realizacji 7 dni roboczych

4  Oklejanie z wnękami karoserii  i wnękami drzwi  / czas realizacji 8 dni roboczych

 

W ofercie posiadamy następujące rodzaje folii:

Nasi klienci mogą wybierać spośród bogatej palety folii samochodowych. Oferowane przez nas produkty posiadają oryginalne odcienie niedostępne w salonach samochodowych. Oprócz tego wykonujemy również folie z nadrukami reklamowymi. Folie tego rodzaju idealnie przylegają do powierzchni lakieru, są również odporne na zmywanie, działanie czynników atmosferycznych oraz zalanie benzyną, dzięki czemu dobrze służą przez lata!

 • matowe
 • połyskowe
 • perłowe
 • metaliczne
 • aluminium
 • carbon
 • chrom
 • i inne.

 

Zalety Car Wrapping / zmiana koloru auta folią :

 • Najwyższa jakość (folie wiodących producentów marki Avery, Arlon, 3M, Oracal, PWF i Hexis)
 • Szybka realizacja (3-5 dni w zależności od rodzaju i specyfiki folii)
 • Ekskluzywnie (ogromny wybór niestandardowych kolorów)
 • Wyjątkowe (niepowtarzalne, wyróżniające się kolory niedostępne w auto salonach)
 • Praktycznie (folia pomaga chronić lakier od drobnych technicznych i mechanicznych uszkodzeń)
 • Demontaż (folia nie uszkadza powierzchni lakieru, jest łatwa w demontażu)

zmiana koloru auta folią opis

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oklejania samochodów:

Jak to robimy?

Jak wygląda oklejanie samochodów w naszej firmie? Na początek dokładnie oczyszczamy lakier auta ze wszystkich zanieczyszczeń, a następnie wykonujemy odtłuszczanie jego powierzchni – dzięki takim zabiegom, folia może idealnie przylegać do powierzchni karoserii, imitując tym samym fabryczną powłokę lakierniczą.

Samą folię aplikujemy za pomocą opalarki oraz specjalistycznych narzędzi do oklejania samochodów. Na powierzchnie lakieru aplikujemy wyłącznie folie, materiały przeznaczone do oklejania samochodów, co wymaga najwyższej precyzji w działaniu.

Czy warto wykonać oklejanie samochodu?

Zmiana koloru przy użyciu folii to najszybszy sposób na zupełnie nowy wygląd samochodu. Pokrycie całego auta folią to koszt nawet poniżej 5 tysięcy. Co ważne, oklejenie auta może mieć wpływ również na jego cenę na rynku wtórnym. Taki zabieg pozwoli bowiem utrzymać oryginalny lakier na nadwoziu.

Zmiana koloru auta za pomocą foli to idealna ochrona dla lakieru! Warto pamiętać o tym, że samochody z drugą powłoką lakierniczą (a taka powstałaby po malowaniu), mają z reguły znacznie niższą wartość przy późniejszej odsprzedaży.

Jaka jest trwałość folii i jej rodzaje?

Czy oklejenie samochodu folią daje trwały efekt? W swojej pracy stosujemy tylko i wyłącznie folie od wiodących światowych producentów, jak choćby Avery, Arlon, 3M, Oracal czy PWF. To produkty, które nie tylko zapewniają ciekawy efekt wizualny, ale również są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu, zyskasz pewność, że Twoje auto będzie doskonale wyglądać przez wiele lat! Wybierz jedną z folii jakie stosujemy w naszych realizacjach.

W siedzibie Titans w podwarszawskich Markach okleisz auto folią matową, połyskową, perłową, ale także aluminiową, metaliczną i folią typu carbon. Oferujemy także inne rodzaje folii na zamówienie. Zapewniamy także szeroki wybór kolorów folii – ponad 500 barw, wiele z nich to niestandardowe odcienie!

Jak wpływa ona na lakier samochodu i karoserie?

Folia nie tylko zmienia kolor lakieru, ale również idealnie chroni jego powłokę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, w postaci zarysowań, odprysków czy nawet różnego rodzaju przebarwień. Dzięki zastosowaniu folii, nawet po wielu latach eksploatacji lakier pojazdu będzie wyglądał praktycznie jak nowy! Aplikacja folii oraz jej zdejmowanie nie są w żaden sposób szkodliwe dla powierzchni lakieru.

W każdej chwili można je usunąć z nadwozia samochodu, nie pozostawiając przy tym żadnych szpecących śladów kleju. Wysoka jakość folii oraz sprawdzeni fachowcy – to połączenie sprawi, że po wizycie w Titans Twoje auto nabierze zupełnie nowego charakteru!

Czy wykonujemy folie dla każdego rodzaju auta?

Niezależnie od tego jakim autem jeździsz, zmienimy jego wygląd specjalnie dla Ciebie! Zobacz nasze dotychczasowe realizacje – mieliśmy przyjemność pracować zarówno z autami kompaktowymi (Mercedes klasy B), klasy średniej (Audi A6) oraz wyższej. Nie ma dla nas znaczenia czy to mały crossover (jak BMW X1), czy może większe auto typu SUV (Porsche Cayenne czy BMW X5). Jednym słowem, folie zmieniające kolor wykonujemy dla każdego rodzaju auta.

Zobacz naszą paletę kolorów (500 barw do wyboru) i wybierz idealny wariant dla siebie! W kilka dni sprawimy, że Twoje auto zmieni się nie do poznania. Realizujemy nie tylko oklejanie samochodów osobowych, ale także zmieniamy kolor samochodów ciężarowych, dostawczych czy autobusów.

Czy realizujemy oklejanie samochodów luksusowych?

Wiemy jak bardzo ważny jest każdy szczegół wyglądu luksusowego auta. Zdecydowaną większość naszych realizacji stanowią właśnie zamówienia związane z oklejaniem samochodów luksusowych każdej klasy. Nie ma dla nas znaczenia czy to luksusowa terenówka, jak choćby Range Rover, sportowe auto jak Ford Mustang czy luksusowe coupe, jak Audi A7 czy też auto supersport : ferrari, porsche, maclaren.

Perfekcyjna precyzja wykonania oraz najwyższa jakość stosowanych przez nas materiałów sprawiają, że Twoje auto po wizycie w Titans w podwarszawskich Markach zmieni się nie do poznania! Profesjonalnie naklejona folia praktycznie niczym nie różni się od oryginalnej, fabrycznej powłoki lakierniczej samochodu.

Czy można odliczyć VAT za usługe oklejania auta?

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i wykonujesz czynności opodatkowane VAT, możesz odliczyć podatek od usługi oklejania auta! Zgodnie z polskim prawem podatkowym, przysługuje Ci pełne odliczenie VAT, ponieważ koszt oklejania nie jest wydatkiem związanym z eksploatacją czy użytkowaniem pojazdu firmowego.

Nasi specjaliści chętnie udzielą informacji dotyczącej przygotowana samochodu do oklejania!

Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie/Marki przy ul. Piłsudskiego 241

Contact Us