Profesjonalne przyciemnianie szyb

Oferujemy usługę w samochodach wszystkich marek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz udzielamy gwarancję na wykonaną usługę a także zaaplikowane materiały. Pracownicy naszej firmy wykonują także usługi dla salonów samochodowych w których przyciemniają szyby w fabrycznie nowych modelach auta poprzez wieloletnie doświadczenie oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

 

Ściemnianie szyb ma wiele zalet praktycznych, takich jak zwiększenie bezpieczeństwa podczas prowadzenia pojazdu czy zapobieganie blaknięciu tapicerki oraz ochrona auta przed nadmiernym ogrzewaniem. Oferowane przez nas folie przyciemniające zatrzymują 99,9% szkodliwego promieniowania, co przekłada się na znaczną poprawę komfortu jazdy. Folie na których pracujemy są rekomendowane przez salony samochodowe dzięki najwyższej jakości.

 

Używane przez nas folie:

  • Posiadają polski atest który uprawnia do poruszania się na drogach
  • Nie tracą koloru i nie blakną.
  • Redukują refleksy świetlne, przez co oczy się nie męczą
  • Zatrzymują do 99,9% szkodliwego promieniowania UV
  • Chronią wnętrze auta, tapicerkę i pozostawione przedmioty przed odbarwieniem.
  • Folia utrzymuje chłód wewnątrz auta, blokując nawet 80% energii słonecznej
  • Oferujemy folie w różnych kolorach i stopniach przyciemnienia
  • Wykonujemy nasze usługi profesjonalnie, szybko i tanio.

przyciemnianie szyvb wizualizacja
ikony przyciemnianie szyb

Na wszystkie oferowane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, jesteśmy w stanie zaproponować
atrakcyjne ceny, które są znacznie niższe niż u konkurencji. Zapraszamy.

Najczęściej zadawane pytania dotycząca przyciemniania szyb:

Jeszcze kilkanaście lat temu auta z przyciemnionymi szybami wydawały się synonimem luksusu. Na taki zabieg w swoim samochodzie decydowały się wyłącznie osoby bogate, często związane również z półświatkiem. Dziś jednak zabieg przyciemniania szyb stał się znacznie bardziej dostępny i praktycznie każdy posiadacz auta może sobie na niego pozwolić.

Chcesz przyciemnić szyby w swoim samochodzie? Masz wątpliwości czy warto zdecydować się na taki krok? W tym artykule podpowiemy Ci, jak zrobić to zgodnie z prawem i w sposób maksymalnie efektywny pod względem kosztów. Dowiesz się, jak właściwie wybrać zakład który wykona taki zabieg w Twoim samochodzie oraz na co zwrócić uwagę przy okazji wyboru folii do przyciemniania.

Jak jest to wykonywane?

Jak wygląda przyciemnianie szyb w siedzibie Titans w podwarszawskich Markach? Na początku, zawsze dokładnie myjemy wszystkie szyby. Następnie, demontujemy wszystkie elementy plastikowe w okolicach szyb, które uniemożliwiają prawidłową aplikację foli. Zapewnia to znacznie lepszy komfort pracy oraz pewność, że przyklejona na szyby folia rzeczywiście dobrze tam będzie się trzymać.

Aby zapewnić odpowiednią trwałość efektu, konieczne jest dokładne rozprowadzenie folii po całej powierzchni. Do tego zabiegu używamy specjalistycznych narzędzi do przyciemniania szyb, które znacznie ułatwia dociśnięcie folii do szyby. Realizując takie projekty gwarantujemy precyzję wykonanej pracy.

Jaka folia do przyciemniania?

Wybierz jakość Titans! W swojej pracy stosujemy wyłącznie folie od wiodących światowych producentów, jak choćby SunGard Armolitte – folie te instalujemy również w fabrycznie nowych samochodach w ASO. Folie tego amerykańskiego koncernu to pewność najwyższego standardu wykonania – nie blakną ani nie tracą swojego koloru.

Jak wybrać folię do przyciemniania? Wszystko zależy od Twoich potrzeb – oferujemy folie w naprawdę szerokiej gamie kolorów oraz o różnych zakresach przyciemniania. Jeżeli nie wiesz które rozwiązanie wybrać, daj nam znać – z przyjemnością doradzimy Ci, która folia najlepiej spełni Twoje oczekiwania, a przy tym sprawi, że Twoje auto będzie jeszcze lepiej wyglądać!

Czy szyba musi być wyjmowana?

Do przyciemniania szyb przy użyciu folii nie ma konieczności ich fizycznego demontażu z auta choć w przypadku wyjęcia szyby efekt przyciemnienia jest lepszy – wszystko to zależy od klient na jaki wariant realizacji chce się zdecydować.

W Titans przyciemnimy szyby w Twoim aucie już za jedyne 499 złotych! Odwiedź nasz zakład w Markach pod Warszawą. Usługi przyciemniania szyb wykonujemy szybko, tanio, a co najważniejsze – bardzo solidnie, dzięki czemu szyby wyglądają jak fabrycznie przyciemnione!

Przepisy dotyczące przyciemniania szyb – co można a czego nie?

Kodeks drogowy zawiera dosyć jasne wytyczne dotyczące przyciemniania szyb. Przede wszystkim, nie należy przyciemniać szyb, przez które patrzy kierowca, to jest przedniej oraz obydwu bocznych. Te elementy muszą zapewniać przepuszczalność światła wynoszącą powyżej 70%. Z kolei tylne szyby przyciemniać można właściwie do woli.

Innym. bardzo ważnym aspektem związanym z przyciemnianiem szyb są atesty na folie. Każda folia przyciemniająca musi posiadać homologację, potwierdzającą dopuszczenie do obrotu i możliwość stosowania w pojazdach – taki dokument wydawany jest przez Instytut Szkła i Ceramiki. Jeżeli dana folia nie posiada takiego certyfikatu, wówczas jej montaż w aucie jest po prostu nielegalny.

Czy przyciemnianie szyb łamie gwarancje producenta?

Często pytacie się nas czy przyciemnianie szyb wpłynie na gwarancję fabryczną, udzielaną przez producenta auta. Cóż, jest to zabieg wykonywany tylko na same szyby, bez trwałej ingerencji w strukturę nadwozia czy silnika samochodu. W praktyce, nie ma ryzyka, że producent cofnie gwarancję na cały samochód – a poza tym, folię w każdej chwili można usunąć!

Słowem, nie musisz już obawiać się o utratę gwarancji, nawet w fabrycznie nowym samochodzie. W Titans zapewniamy najwyższą jakość usług – zresztą, bardzo często realizujemy zlecenia przyciemniania szyb na zamówienie wiodących salonów samochodowych w Warszawie i okolicach, co chyba najlepiej świadczy o standardzie naszych usług!

Czy dajemy gwarancje na przyciemnione szyby?

Jesteśmy pewni jakości wykonywanych przez nas zabiegów, dlatego wszystkie przyciemnione przez naszą firmę szyby objęte są 5 letnią gwarancją. Wieloletnie doświadczenie w pracy z największymi salonami samochodowymi sprawia, że efekt końcowy w przypadku oklejonych przez naszą firmę samochodów naprawdę robi wrażenie!

Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie/Marki przy ul. Piłsudskiego 241

Contact Us