Oklejanie samochodów folią reklamową

O powodzeniu reklamy decyduje przede wszystkim jej zasięg, dlatego mobilna forma reklamy jest jedną z najskuteczniejszych reklam w dzisiejszych czasach. W naszej firmie oferujemy w pełni profesjonalne, reklamowe oklejanie samochodów. Dzięki działowi autostylizacji jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać oryginalną i estetyczną folię reklamową, która pokryje każdy samochód od bagażnika aż po dach!

 

Zajmujemy się projektowaniem oraz oklejaniem pojazdów, flot firmowych.Folie dostępne w naszej ofercie to profesjonalne folie wylewane przeznaczone do oklejania pojazdów, odporne na zmywanie, czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Klientom oferujemy najwyższej jakości folie wiodących producentów.

Elementy samochodu

Koszt pokrycia samochodu folią reklamową kształtuje się od 500zł (więcej informacji w zakładce cennik). Nasi klienci mogą wybierać spośród kilku różnych wariantów reklamy – od prostej naklejki zawierającej logo i nazwę firmy, po całkowite oklejenie pojazdu, dające efekt 3d. Klient sam decyduje, które elementy auta mają zostać pokryte grafiką czy też może się zdać na fachową pomoc naszego studia graficznego, które zaproponuje możliwie najlepsze wykonania reklamy na samochodzie.

 

W firmie Titans zajmujemy się oklejaniem wszystkich rodzajów pojazdów mechanicznych – od samochodów osobowych poprzez samochody dostawcze, aż po samochody i pojazdy wielkogabarytowe. Dzięki studiu graficznemu jesteśmy w stanie przygotować unikatową grafikę idealnie wpisującą się w potrzeby i gust każdego klienta.

 

Zaletą mobilnej reklamy na samochodzie jest również jej trwałość – minimum 2-3 lata! Jest to możliwe, dzięki specjalnej warstwie zabezpieczającej UV (laminat), która chroni wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi.

Mobilna reklama na samochodzie dobrze zaprojektowana i wykonana, to idealna inwestycja na promocje dowolnej usługi.

Wraz z firmą Titans uzyskasz zadowalający efekt, który zaprocentuje szybciej niż myślisz. Zapraszamy!

 

Marki / Warszawa

Siedziba firmy Titans mieści się w województwie mazowieckim w Markach pod Warszawą. Nasza firma została założona w 2005 roku, a w 2008 poszerzyliśmy nasza ofertę o dział autostylizacji. Posiadamy doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pozwalające na całościowe przeprowadzenie zlecenia, jakim jest oklejanie samochodów, zmiana koloru auta, przyciemnianie szyb, ochrona lakieru folią.

Nasza przewaga nad konkurencją i zalety to:

  • Najwyższej jakości folie wiodących producentów marki 3M, Avery i Oracal
  • Grafika reklamowa to całkowicie nowy wygląd auta
  • Reklama na samochodzie pozwala dotrzeć do ogromnej liczby nowych klientów
  • Auto firmowe jest doskonałą reklamą i wizytówką firmy
  • Folia zabezpiecza lakier przed blaknięciem, porysowaniem i uszkodzeniami mechanicznymi
  • Folia nie ingeruje w powierzchnię lakieru, jest łatwa w demontażu
  • Nasze studio graficzne przygotuje profesjonalny projekt od podstaw i według zapotrzebowania
  • Wykonujemy pełną wizualizację 3D projektu graficznego na samochodzie.
  • Wykorzystujemy najnowocześniejsze plotery do nadruku, cięcia i laminowania
  • Wykonujemy nasze usługi profesjonalnie, szybko i przede wszystkim tanio, już od 69 zł

 

Oklejanie reklamowe - Wizualizacja

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oklejania samochodów reklamą

Oklejanie samochodów folią reklamową z nadrukiem to popularny sposób na zaprezentowanie swojej firmy. Jeśli rozważasz taką możliwość, a dysponujesz nowym pojazdem, z pewnością masz wiele wątpliwości dotyczących samej usługi, jak i jej wpływu na stan karoserii Twojego auta. Możesz je rozwiązać, zaglądając do tego działu.

Zastanawiasz się, czy reklama nie zniszczy lakieru? Chcesz wiedzieć jaką część pojazdu możesz okleić? Zanim zadasz nam nurtujące Cię pytanie, zajrzyj do FAQ i sprawdź, czy znajdujące się tam odpowiedzi nie pozwolą Ci uzyskać informacji. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące sposobu, czasu i procesu oklejania auta reklamą.

 

Jak wygląda przygotowanie samochodu do oklejenia reklamą?

Oklejanie reklamowe wymaga przede wszystkim starannego przygotowania powierzchni karoserii, dzięki któremu folia zintegruje się z lakierem. Pierwszym krokiem jest dokładne usunięcie fizycznych zanieczyszczeń, błota, kurzu za pomocą detergentów. Zabieg ten gwarantuje idealną gładkość oklejonej karoserii i eliminuje ryzyko jej odklejania, a także pozwala na właściwe przywieranie okleiny.

Oczyszczona karoseria wymaga starannego odtłuszczenia, bowiem tłuste powierzchnie gorzej przyjmują klej. W tym celu niektóre elementy samochodu są demontowane. Do takich zalicza się uszczelki, lusterka, lampy i antenę. Czynność tę przeprowadzamy, korzystając ze specjalistycznych preparatów chemicznych dedykowanych przez producentów folii swoim wyrobom.

W jaki sposób przygotowywana jest folia reklamowa?

Przygotowanie folii reklamowej do oklejenia samochodu rozpoczyna się od przygotowania projektu wstępnego, który wykonujemy po rozmowie z klientem. Zależnie do tego, czy pokrywany jest cały samochód, czy jedynie nanoszone niewielkie logo na drzwi projekt posiada określoną wielkość, zawierając unikalne motywy graficzne lub napisy.

Gotowy motyw nanoszony jest na folię wylewną za pomocą nadruku ploterowego. Nadruk może być wykonany w dowolnej kombinacji kolorystycznej z wykorzystaniem szerokiej palety barw. Folia reklamowa z nadrukiem przycinana jest do pożądanej wielkości, dzięki czemu można ją znacznie wygodniej aplikować w wybrane miejsca karoserii.

Czy mogę okleić reklamą dowolną część samochodu?

Oklejanie reklamą samochodową może być wykonywane na każdej lakierowanej części pojazdu. Z taką powierzchnią doskonale integruje się klej, gwarantując trwałość przez długi okres użytkowania. Niezalecane do oklejania folią reklamową są elementy nielakierowane takie, jak zderzaki samochodu czy jego listwy boczne wykonane z tworzyw lub metalu.

Przeciwwskazaniem do oklejania reklamą jest też każda część gumowa, czyli widoczne na zewnątrz uszczelki i wyposażenie wykonane z tego materiału. Folia nie będzie się również trzymać na powierzchniach chropowatych, nierównych i zaatakowanych przez rdzę. Możliwe jest natomiast pokrycie reklamą całej powierzchni samochodu, które tworzy ciekawy efekt 3D.

W jaki sposób przebiega oklejanie auta i ile to trwa?

Oklejanie reklamą samochodów rozpoczyna się od rozłożenia przygotowanej folii na powierzchni karoserii. Po dokładnym, ręcznym wygładzeniu stosujemy opalarkę, dzięki której rozgrzana folia i klej są bardziej podatne na rozciąganie i łączenie. Następnie folię przycina się i zaprasowuje za pomocą rakli, zwiększającej dokładność przylegania przy krawędziach.

Oklejanie samochodów wykonywane jest w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, sprawdzone metody i technologie. Dzięki nim do minimum uprościliśmy czynności i skróciliśmy czas usługi oraz zwiększyliśmy jej jakość. Czas oklejania uzależniony od wielu czynników, w tym od wielkości powierzchni auta czy skomplikowania aplikacji (wszelkie zagięcia i załamania). Całkowite oklejenie pojazdu trwa minimum 3 dni.

Czy reklama na samochodzie jest bezpieczna dla karoserii?

Reklama jest całkowicie bezpieczna dla karoserii Twojego samochodu. Można ją bez problemów usunąć, a klej nie pozostawia po sobie żadnych śladów na powierzchni lakieru. Wykorzystywana przez nas wysokiej jakości folia dodatkowo chroni lakier przez zarysowaniami, matowieniem i innymi uszkodzeniami.

Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie/Marki przy ul. Piłsudskiego 241

Contact Us