Pakiety oklejanie samochodów osobowych

Reklama na samochodzie to doskonały sposób na zaprezentowanie swojej firmy. Posiadasz auto służbowe lub chcesz promować swoje produkty? Dzięki mobilnej reklamie na karoserii dotrzesz do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy Ci cztery różne pakiety, spośród których możesz wybrać ten najlepiej wpisujący się w Twoje oczekiwania.

Zdecydowałeś się na oklejanie auta reklamą? W naszej ofercie możesz wybrać oklejenie całkowite, częściowe lub jedynie logo i napis na drzwiach samochodu. Każdy z pakietów to inny obszar Twojego pojazdu, jaki pokryjemy folią. Różnią je także ceny, dlatego bez problemu dostosujesz swój wybór do możliwości Twojego portfela.

 

Pakiet LOGO&TEKST

pakiet_logo

Posiadasz firmę, a w niej kilka służbowych samochodów? Pakiet LOGO&TEKST to doskonały sposób na ujednolicenie floty przy niewielkich nakładach finansowych. Obejmuje on projekt i oklejanie reklamowe jedynie drzwi Twoich pojazdów. Eleganckie, atrakcyjne wizualnie naklejki pozwolą wyróżnić samochody firmowe wśród tysięcy innych na drogach.

Pakiet LOGO&TEKST to najprostsza reklama na aucie, jaką oferuje nasza firma. Obejmuje on wykonanie naklejki, którą umieścimy na drzwiach Twojego pojazdu. Doskonale zaprezentuje się też na burcie samochodu dostawczego lub w innym wybranym miejscu. W projekcie nadruku umieścimy znaki firmowe oraz dowolny, wskazany przez Ciebie tekst.

 

Pakiet BACKUP

pakiet_backup

Oklejanie samochodów reklamą to skuteczniejsze promowanie Twojej firmy lub produktu. Pakiet BACKUP obejmuje pokrycie karoserii pojazdu w 25%. Dzięki temu możesz nie tylko umieścić na nim swoje logo, ale też kolorowy nadruk reklamowy. Intensywne barwy i atrakcyjna grafika skutecznie przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Pakiet BACKUP to rozwiązanie uniwersalne. Pozwoli zachować naturalny wygląd pojazdu, a jednocześnie zapewni skuteczną reklamę mobilną Twojej firmy. Wkomponowane w projekt logo i nazwa zagwarantują skuteczną identyfikację firmy. To również średnia klasa cenowa, dzięki której zareklamujesz się bez zbędnego obciążania budżetu.

 

Pakiet PREMIUM

pakiet_premium

Posiadasz firmę o dużym zasięgu i poszukujesz pomysłu na skuteczną reklamę? Twoje samochody przemieszczają się na terenie kraju, a także za granicą? Pakiet PREMIUM to skuteczna reklama na pojazdach. Dzięki niej Twoje auta będą doskonale widoczne na drogach. Atrakcyjna grafika i intensywne barwy zagwarantują ich rozpoznawalność.

Pakiet PREMIUM obejmuje oklejenie karoserii pojazdu w 75%. Nadruk wykonamy na podstawie Twojego projektu. Możesz też skorzystać z pomocy naszej pracowni projektowej. Uwzględnimy wszystkie Twoje oczekiwania, a w grafikę wkomponujemy też logo i nazwę Twojej firmy. Oklejanie reklamowe samochodów to doskonały sposób na zaprezentowanie firmy.

 

Pakiet PRESTIGE

pakiet_prestige

Pakiet PRESTIGE to najbardziej zaawansowane oklejanie auta reklamą, jaką wykonuje nasza firma. W ramach tej oferty folią pokryjemy 100% karoserii . Wyjątkowym atutem tej formy jest uzyskanie efektu 3D, dzięki czemu pojazd jest unikalny i atrakcyjny wizualnie. Wybierając pakiet zagwarantujesz sobie najwyższą skuteczność reklamy.

Contact Us